Blog

Patrycja i Jarek | 10.10.2015

Kochani… dziś mamy dla Was film, który razem z Patrycją i Jarkiem zrealizowaliśmy jeszcze w tamtym roku. Na początku zabrali nas w klimaty rustykalne. Potem był fantastyczny ślub i wesele, a na końcu jesienny plener nad brzegiem Wisły. Wszystko to pokazało nam jakimi wspaniałymi ludźmi są Patrycja i Jarek. Tym razem spokojnie, wolno i romantycznie… zobaczcie sami.

Agnieszka i Michał | radośnie

Boże Naradzenie już tuż tuż, a jeden z naszych dzisiejszych bohaterów – Michał mówi, że „3/4 mężczyzn oświadcza się w wigilię albo Boże Narodzenie”. Prawda to? Jeśli tak, to życzymy wszystkim przyszłym zaręczonym, aby już za parę dni usłyszeli „TAAAAAAAK!” 🙂
Jak już o wigilii mowa, ostatni przed świętami film w którym Agnieszka i Michał dają nam jeszcze trochę słońca 🙂

Miło jest pracować z najlepszymi 🙂
Zapraszamy do HBO na PAKT.
Kawał dobrego kina, kawał dobrego serialu!

Kasia & Piotrek | Wedding Time

3…….2…….1…….i……. BUM! Tego jeszcze nie grali!
BYŁO MAGICZNIE – tymi dwoma słowami można opisać wszystko co działo się 18 lipca 2015 roku. Na początku gorąco, potem niesamowita ulewa przy pełnym słońcu, następnie wspaniała pogoda aż do rana. Wszystko działo się idealnie wtedy kiedy powinno. Czas spędzony z Kasią i Piotrem zostanie w naszych sercach… Nie da się tego, nie można tego opisać – trzeba to zobaczyć 🙂

Paulina & Will

Paulina & Will (Charles) are wonderful people. We met them, worked for them, liked them. What happened on that beautiful day of June cannot be described in a few sentences.

Paulina i Will (choć oficjalnie Charles) to wspaniali ludzie. Spotkaliśmy ich, pracowaliśmy dla nich, polubiliśmy ich. Nie da się opisać wszystkiego, co stało się w ten piękny czerwcowy dzień. Trzeba to zobaczyć!

Paulina i Krzysiek | zamknij oczy…

Chcemy zaśpiewać! – powiedzieli… 🙂 Paulina i Krzysiek to super para z południa Polski. Jak tylko ich poznaliśmy od razu „zaiskrzyło”. Oboje pałają do siebie ogromną miłością, którą „czuć” na kilometr. Po wspaniałym ślubie i energicznym weselu przyszedł czas na muzyczny plener. Paulina i Krzysiek wybrali utwór i sami zdecydowali się zaśpiewać – jak widać talentu aktorskiego im nie brak. Zobaczcie sami!

Dorota & Piotr | filmowo

Dorota i Piotr – para nie z tej ziemi 🙂 On spokojny, ułożony i dowcipny 🙂 Ona? Energiczna, wszędzie jej pełno, a uśmiech nie schodzi Jej z twarzy! Wspólne spędzone chwile zapamiętamy na długo! Co tu pisać… oglądajcie!

Monika i Bartek | wedding highlights

Czasami przychodzi chwila, że człowiek siada przed komputerem/telewizorem/tabletem i… oczu oderwać nie może 🙂 Tak jest w przypadku Moniki i Bartka. PETARDA jaką zachwycili nas podczas ślubu i wesela przeszła najśmielsze oczekiwania. Przyjaźń z nimi jest jak ten clip – rozkręca się z każdą sekundą 🙂 Miłych wrażeń! Impreza była nieziemska!

Ola i Kuba

Ola i Kuba są niezwykli. Nie tylko widać po nich, że miłość do siebie to ich hobby, ale również to, że tracą dla siebie głowę na każdym kroku. Współpraca z Nimi, była czystą przyjemnością i niezapomnianą zabawą! Zobaczcie sami!

Magda i Kuba | RADOŚNIE jak i ŚLUBNIE 🙂

Magda i Kuba to niezwykli ludzie. A w śród nich również wspaniałe osoby, świadkowie i przesympatyczni goście. Nasi Młodzi zakochani i pełni wrażeń przekazali nam niesamowitą energię i wiarę w to, że to co ich łączy jest prawdziwe! Są niesamowici. Zobaczcie sami.

http://vimeo.com/100542678